گرت بیل و ماجرای عجیب مصدومیت مرموز


گرت بیل و ماجرای عجیب مصدومیت مرموز

بیل

ستاره ولزی رئال امروز به صورت انفرادی تمرین کرد و وضعیت او برای بازی شنبه مقابل لوانته نامشخص است.

به گزارش مشرق، بیل و بنزما هر دو امروز در کمپ والدبباس به صورت انفرادی تمرین کردند تا وضعیت خط حمله رئال مادرید برای بازی با لوانته در هاله ای ازابهام قرار داشته باشد. در این بین بیل شرایطی متفاوت را تجربه می کند. او در حالی از تمرینات گروهی به دور است که تیم پزشکی رئال هنوز هیچ بیانیه ای در مورد مصدومیت او منتشر نکرده و مشخص نیست که او دچار چه مصدومیتی شده است که نه با تیم ملی ولز تمرین کرد و نه امروز با رئال.

بیل ابتدا در اواخر نیمه اول دربی مادرید به دلیل مصدومیت تعویض شد. سپس با رئال به مسکو سفر نکرد و بازی با زسکا را از دست داد و در میان تعجب، تیم پزشکی رئال اعلام کرد که این بازیکن هیچ مصدومیتی ندارد. بیل سپس در بازی با آلاوس به میدان رفت و دقیقه ۷۹ تعویض شد و در نشست خبری پس از بازی، لوپتگی عنوان کرد که بیل بازهم مصدوم شده است.

ستاره ولزی با وجود این مصدومیت راهی اردوی تیم ملی کشورش شد اما با فشارهای رئال نتوانست در هیچ کدام از دو بازی ولز به میدان برود و دو روز پیش به مادرید بازگشت.

او بدون روشن بودن شرایط مصدومیتش، یکی از ابهامات این روزهای رئال مادرید است و مشخص نیست که مقابل لوانته در فهرست نهایی قرار خواهد گرفت یا خیر.

سال گذشته نیز بیل شرایطی مشابه را تجربه کرد. او ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۷ در بازی برابر دورتموند مصدوم شد اما  راهی اردوی تیم ملی کشورش شد و آنجا مصدومیتش شدت پیدا کرد. اتفاقی که با اعتراض رئال همراه شد  اما مسئولان ولز و خود گرت بیل مصدومیت در اردو را تکذیب کردند. بیل پس از چند هفته به میادین بازگشت و دیگر مصدوم نشد تا دربی دو هفته ‌پیش برابر اتلتیکو.

 

منبع: ورزش سه

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج