شرط جالب بارسا برای خروج مسی!


شرط جالب بارسا برای خروج مسی!

مسی

باشگاه بارسلونا در آخرین قراردادش با لیونل مسی به این ستاره آرژانتینی اجازه خروج از این تیم را داده است.

به گزارش مشرق، لیونل مسی در آخرین قراردادی که با باشگاه بارسلونا منعقد کرد، گزینه‌ای دارد که به او اجازه می‌دهد آبی‌واناری‌ها را در سال ۲۰۲۰ ترک کند.

طبق گزارش نشریه موندودپورتیوو، در قرارداد مسی که تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد، صریحاً درج شده است که او یک سال زودتر می‌تواند بارسلونا را ترک کند اما به شرط آنکه بلافاصله پس از ترک بارسلونا به یکی از تیم‌های برتر حال حاضر اروپا ملحق نشود.

مسی قراردادش با بارسلونا را به صورت رسمی در تاریخ ۲۵ نوامبر سال ۲۰۱۷ تمدید کرد و ۴ سال دیگر به این تیم متعهد شد. در این قرارداد بارسایی‌ها با وجود بالا بردن رقم غرامت فسخ تا ۷۰۰ میلیون یورو باز هم بندی گنجانده‌اند که آنها را از بابت عدم تکرار سناریوی انتقال نیمار به پاری‌سن‌ژرمن برای لیونل مسی آسوده خاطر می‌کند. (پاری‌سن‌ژرمن سال ۲۰۱۷ با پرداخت ۲۲۲ میلیون یورو یعنی کل مبلغ فسخ قرارداد نیمار، او را از بارسلونا خرید و باشگاه اسپانیایی‌ هم نتوانست مانع رفتن این بازیکن برزیلی شود.)

مسی از زمان پیوستن به بارسلونا تا کنون ۷ بار قراردادش با این تیم را تمدید کرده که آخرین مورد آن سال ۲۰۱۷ بود و مطابق آن حقوقش به نزدیک ۶۰ میلیون یورو در سال افزایش پیدا کرد.

با این حال این بازیکن ۳۱ ساله می‌تواند دو سال دیگر بارسلونا را ترک کند اما مشخص نیست که کدام یک از تیم‌هایی که طبق اعلام باشگاه بارسلونا نباید جزو بزرگان اروپا باشد، توانایی پرداخت حقوق و احیاناً رقم درخواستی آبی‌واناری‌ها را خواهند داشت.

منبع: تسنیم

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج