حضور کریم انصاری‌فرد در ناتینگهام فارست منتفی شد؟


حضور کریم انصاری‌فرد در ناتینگهام فارست منتفی شد؟

کریم انصاری فرد

یک رسانه انگلیسی از احتمال عدم نیاز تیم فوتبال ناتینگهام فارست به جذب کریم انصاری‌فرد با ادامه درخشش مهاجم شش میلیون پوندی‌اش خبر داده است.

به گزارش مشرق، سایت HITC نوشت: آیا درخشش لویس گرابان، مهاجم ۳۰ ساله انگلیسی نشان‌دهنده این است که ناتینگهام فارست نیازی به کریم انصاری‌فرد ندارد؟ گرابان شروع به اثبات خود به هواداران این تیم می‌کند که چرا برای جذب او شش میلیون پوند هزینه شده است. در نتیجه به نظر می‌رسد نیاز به انتقال کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی به عنوان بازیکن آزاد به تیم ناتینگهام فارست دیگر فشاری برای مسئولان این باشگاه نیست. باشگاهی که از اواخر ماه سپتامبر گذشته با کریم انصاری‌فرد برای عقد قرارداد ارتباط گرفت. این بازیکن در ۲۷ بازی فصل گذشته برای تیم المپیاکوس ۱۷ گل به ثمر رسانده بود و می‌توانست گزینه خوبی برای تیم ناتینگهام فارست باشد.

سایت ناتینگهام پست نیز درباره وضعیت کریم انصاری‌فرد برای انتقال به تیم ناتینگهام فارست می‌نویسد: این باشگاه در پایان ماه سپتامبر می‌خواست در یک فرصت زمانی چند هفته‌ای کریم انصاری‌فرد را به خدمت بگیرد. در این میان نمایش‌های امیدوار کننده لویس گرابان در خط حمله ناتینگهام فارست نشان می‌دهد امضای قرارداد کریم انصاری‌فرد چیزی نیست که باید خیلی سریع انجام شود. ستاره تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌تواند قدرت خط حمله ناتینگهام فارست را افزایش دهد اما این تیم فعلا می‌تواند روی لیوس گرابان حساب کند.

منبع: تسنیم

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج