برد یوونتوس و رئال و منچستر در شب اخراج رونالدو/ باخت خانگی منچسترسیتی


هفته اول لیگ قهرمانان اروپا؛

برد یوونتوس و رئال و منچستر در شب اخراج رونالدو/ باخت خانگی منچسترسیتی

یوونتوس

یوونتوس در شب اخراج رونالدو مقابل والنسیا به برتری دست یافت و رئال مدافع عنوان قهرمانی ، منچستر، بایرن مونیخ مقابل رقبا به برتری دست یافتند.

به گزارش مشرق، در ادامه شب دوم از هفته اول لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های فوتبال رئال مادرید، یوونتوس، بایرن مونیخ  و منچستریونایتد رقبای‌شان را شکست دادند و منچسترسیتی در خانه خود شکست خورد.

در حساس‌ترین بازی و در گروه هفتم رقابت‌ها، رئال مادرید در خانه‌اش ۳ بر صفر رم را شکست داد. در این بازی ایسکو در دقیقه ۴۵، بیل در دقیقه ۵۸  و ماریانو در دقیقه ۹۰ برای قهرمان اروپا گل زدند. در دیگر بازی این گروه، ویکتوریا پلژن در خانه خود مقابل زسکا مسکو به تساوی ۲ – ۲ دست یافت. کرمنسیچ در دقایق ۲۹ و ۴۱ برای پلژن و چالوف در دقیقه ۴۹ و ولاسیچ در دقیقه ۵+۹۰ از روی نقطه پنالتی  برای زسکا گلزنی کردند.

همچنین در گروه پنجم رقابت‌ها، بایرن مونیخ در زمین بنفیکا ۲ بر صفر به پیروزی رسید و اولین سه امتیاز را به دست آورد. لواندوفسکی در دقیقه ۱۰ و رناتو سانچس در دقیقه ۵۴ برای تیم مونیخی گلزنی کردند. 

 منچسترسیتی هم در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه ۲ بر یک مغلوب لیون شد تا شگفتی بزرگ در بازی گروه ششم رخ دهد. کورنه در دقیقه ۲۶ و فکیر در دقیقه ۴۳ برای لیون گل زدند و تنها گل سیتی به وسیله برناردو سیلوا  در دقیقه ۶۷ زده شد.

براساس این گزارش، در گروه هشتم رقابت‌ها یوونتوس در خانه والنسیا به برتری ۲ بر صفر رسید. اخراج مشکوک رونالدو در دقیقه ۲۹ اتفاق مهم بازی بود، اما یوونتوس با وجود این اتفاق با دو پنالتی گل شده پیانیچ در دقایق ۴۵ و ۵۱ به برتری در مستایا دست یافت. ضمن اینکه پارخو در دقیقه ۶+۹۰ پنالتی والنسیا را هدر داد تا یووه یک پیروزی عجیب را جشن بگیرد.

 از همین گروه منچستریونایتد به راحتی در خانه یانگ بویز تازه‌وارد به برتری ۳ بر صفر رسید. پوگبا در دقایق ۳۵ و ۴۴ (از روی نقطه پنالتی) و مارسیال در دقیقه ۶۶ گل‌های شیاطین سرخ را به ثمر رساندند.

نتایج دیدارهای برگزار شده این مسابقات در شب دوم به شرح زیر است:

گروه E 
* بنفیکا صفر – بایرن مونیخ ۲
گل ها: لواندوفسکی ۱۰ و سانچز ۵۴ 

* آژاکس ۳ – آ ا ک صفر
گل ها: تگلیافیکو ۴۶ و ۹۰ ، دانی بک داون ۷۷

گروه F
* من‌سیتی یک  – لیون ۲
* گل ها: مکسول کورنت  ۲۶ و نبیل فکیر ۴۴ برای لیون و برناردو سیلوا ۶۷ برای من سیتی

* شاختار ۲ – هافن هایم ۲
گل ها: اسمایلی ۲۷ و مایکون ۸۱ برای شاختار ، فلورین گریلتسچ ۶ و هاوارد نوردویت ۳۸ برای هافن هایم

گروه G 
* رئال مادرید ۳ – آاس‌رم صفر
گل ها:  ایسکو ۴۵ و گرت بیل ۵۸ و دیاز ۹۱ 

* ویکتوریا پلژن ۲ – زسکامسکو ۲
گل ها: میکائیل کرمنچیک ۲۹ و ۴۱ برای ویکتوریا پلژن – شالوف ۴۹ و والسیچ ۹۵ پنالتی

 گروه H 
* یانگ بویز صفر – منچستریونایتد ۳
گل ها: پوگبا ۳۵، ۴۳ و مارسیال ۶۶ 

* والنسیا صفر – یوونتوس ۲
گل ها: پیانچ ۴۵ و ۵۱ پنالتی

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج