نیمکت خلوت استقلال مقابل تراکتورسازی


نیمکت خلوت استقلال مقابل تراکتورسازی

شفر

سرمربی آلمانی تیم استقلال همانند دو دیدار گذشته تنها دستیاران ایرانی را کنار خود خواهد داشت.

به گزارش مشرق، با آغاز تمرینات تیم استقلال برای فصل جاری، میگوئیل کولی، یرزی سانیاک، بیژن طاهری، اشکان نامداری و فیلیپ مربی بدنساز کار خود را کنار وینفرد شفر آغاز کردند. سانیاک با وجود اینکه فصل گذشته هم حضور داشت، به یک‌باره به دلیل بیماری مادرش از باشگاه مرخصی گرفت تا به کشورش یعنی چک برگردد، اما مدت یک ماه است که بازنگشته است.

فیلیپ مربی بدنساز آلمانی استقلال طبق قراردادش پس از پایان فصل بدنسازی به کشورش بازگشت و طبق گفته شفر قرار شده که با امضای قرارداد جدید بازگردد.

استقلال در دو هفته ابتدایی لیگ برتر، به غیر از شفر تنها دو دستیار ایرانی خود یعنی نامداری و طاهری را روی نیمکت داشت. کولی مربی جامائیکایی استقلال به دلیل اینکه مدارک مربیگری‌اش مورد تأیید کمیته آموزش فدراسیون فوتبال قرار نگرفته، هنوز مجوز نشستن روی نیمکت را پیدا نکرده است، تصمیمی که از سال گذشته گرفته شده و هنوز حل نشده است. این در حالی است که کولی در لیگ قهرمانان آسیا بدون مشکل روی نیمکت می‌نشست.

با توجه به این شرایط، استقلال برای بازی با تراکتورسازی هم تنها سه نفر را به عنوان اعضای کادر فنی خواهد داشت و خبری از دستیاران خارجی شفر نخواهد بود، مگر اینکه مسئولان استقلال مشکل کولی را کنند.

منبع: تسنیم

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج