پیروزی خفیف آلمان مقابل عربستان سعودی


پیروزی خفیف آلمان مقابل عربستان سعودی

آلمان

تیم ملی آلمان موفق شد در دیداری دوستانه با نتیجه ۱-۲ عربستان را مغلوب کند.

به گزارش مشرق، تیم ملی آلمان که یکی از مدعیان اصلی فتح جام جهانی محسوب می شود، امشب طی دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی عربستان رفته و در نهایت موفق شد با ۲ گل تیمو ورنر و گل به خودی بازیکنان حریف را مغلوب کند.

ژرمن ها بازی را بهتر آغاز کرده و موفق شد در همان دقیقه ۸ و روی پاس دیدنی مارکو رویس و ضربه تمام کننده تیمو ورنر به گل اول برسند.

دقایقی بعد مارکو رویس می توانست با یک ضربه والی دیدنی زننده گل دوم آلمان باشد اما شوت دیدنی او به دیرک دروازه برخورد کرد. در دقیقه ۳۳ همکاری رویس و مولر می توانست به گل منتج شود اما ضربه سر ورنر با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۴۴ آلمان روی همکاری دیدنی خود و ارسال ورنر با اشتباه و گل به خودی عمر الهوساوی به گل دوم هم دست یافته و با برتری ۰-۲ راهی رختکن شدند.

با شروع نیمه دوم آلمان می توانست توسط دراکسر به گل سوم هم برسد اما ضربه او با واکنش زیبای المعیوف دور شد.

اما در ادامه تیم ملی عربستان پیش کشید و چند موقعیت خوب را نیز خلق کرد که با بی دقتی از دست رفت. اما در دقیقه ۸۴ این تیم به یک ضربه پنالتی دست یافت که ضربه محمد السهلاوی توسط تراشتگن مهار شد اما روی ریباند جاسم اختلاف را به حداقل رساند. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا آلمان ۱-۲ عربستان را مغلوب کند.

منبع: ورزش سه

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج