هوش جنسی چیست؟ و درباره آن چه می دانید | تقویت هوش جنسی

مجموعه :مسائل جنسی


هوش جنسی چیست؟ و درباره آن چه می دانید | تقویت هوش جنسی

به این مطلب امتیاز دهید

 

لذت جنسی

متوسط هوش جنسی بانوان از متوسط هوش جنسی آقایان بالاتر است‎ , هوش جنسی چیست

آیا می دانستید که متوسط هوش جنسی بانوان از متوسط هوش جنسی آقایان بالاتر است و این بدان خاطر است که در جوامع امروزی، زنان بیش از مردان مورد کنش‌های جنسی واقع می‌گردند. هوش جنسی یعنی اینکه فرد در رابطه با تمایلات و کشش‌های جنسی خود به هوشیاری رسیده باشد. فرد دارای هوش جنسی بالا می‌داند که چگونه می‌بایست جذاب باشد.

او می‌داند که افراد جذاب و مطلوب از چه ویژگی‌هایی برخوردار هستند. او می‌داند که اگر کسی را مطلوب ارزیابی می‌کند، چگونه به وی نزدیک شود. او می‌تواند بفهمد که چه کسانی به وی از نظر جنسی علاقمند بوده و یا اینکه شانس وصال با چه کسانی را هرگز نخواهد داشت.

افراد دارای هوش جنسی می‌دانند که چگونه و چه زمانی این شانس را پیدا می‌کنند که سر صحبت‌شان را با کسی که به نظرشان جذاب است باز کنند و می‌دانند که این صحبت کردن باید با چه ادبیاتی رقم بخورد زیرا آنها به نحوه نفس کشیدن، فراز و فرودهای آوایی مخاطب، زبان تن، حالات چهره و شاخص‌های جنسی آدمی ‌اشراف دارند. برای مثال گاهی شخص دست خود را بر روی شانه ما می‌گذارد، این حرکت دست وی معانی مختلفی را در بر خواهد داشت. گاهی این حرکت صرفاً بیانگر یک صمیمت انسانی است، گاهی برای این است که به ما بفهمانند به کمک ما نیاز دارند و گاهی نیز برای لذت جنسی است.

آن‌کس که هوش جنسی بالایی دارد این توانایی را داراست که در این لحظات به نیت فرد پی ببرد. او حتی می‌تواند بفهمد که این لذت وجه اخلاقی دارد یا غیراخلاقی. متوسط هوش جنسی بانوان از متوسط هوش جنسی آقایان بالاتر است و این بدان خاطر است که در جوامع امروزی، زنان بیش از مردان مورد کنش‌های جنسی واقع می‌گردند و همین در معرض قرار گرفتن‌های مداوم، شرایطی را رقم می‌زند که ایشان در این دست مسائل، پخته‌تر رفتار کنند.

برای بالا بردن هوش جنسی خود به این موارد توجه کنید :

۱٫ به کمیت رابطه جنسی خود توجه کنید. داشتن یک ریتم منظم در تعداد رابطه های جنسی در ماه بسیار مهم می باشد. این ریتم باید منظم و دقیق باشد. به عنوان مثال اگر هفته ای دو مرتبه رابطه دارید، این تعداد را برای همیشه منظم نگه دارید.

۲. در روابط جنسی بدون تعهد وارد نشوید. روابط جنسی بدون تعهد آستانه نگرانی و استرس شما را بالا می برد.
۳. بهداشت جنسی را حفظ کنید. مراقب باشید به خاطر رابطه جنسی سلامت جسمانی شما به خطر نیافتد.
۴. به هیچ وجه در خستگی رابطه جنسی برقرار نکنید. این کار را در بهترین شرایط روحی انجام دهید.
۵. رابطه جنسی را مقدس بدانید. تقدس این رابطه موجب بالا رفتن عزت نفس شما می شود.
۶. قبل از رابطه جنسی خودتان را تقویت کنید. اشتباه رایج افراد اینست که تقویت را به بعد از رابطه موکول می کنند. قبل از رابطه جسمتان را تقویت کنید.
۷. ثروتمند شوید. کار کردن و درآمد زایی کردن قدرت شما را در رابطه جنسی بالا می برد. ثروتمندان روابط جنسی موفق تری دارند.
به یاد داشته باشید افزایش هوش جنسی کلید موفقیت زندگی شماست

 

هوش جنسی چیست؟ و درباره آن چه می دانید | تقویت هوش جنسی

منبع: پرداد

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج