قدوس: رابطه خوبی با کی‌روش دارم


قدوس: رابطه خوبی با کی‌روش دارم

قدوس و کی روش

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید رابطه خوبی بین او و کارلوس کی‌روش برقرار است.

به گزارش مشرق، کارلوس کی‌روش ۲۴ بازیکن را برای اردوی ترکیه به تیم ملی دعوت کرده که سامان قدوس هم یکی از آنهاست. این سرمربی پرتغالی در نهایت باید از این بین یکی را خط بزند و ۲۳ بازیکن را با خود به روسیه برای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ ببرد.

سامان قدوس در این باره به پادکست « Lundh» از برنامه تلویزیونی «fotbollskanalen» سوئد گفت: نمی‌توانم بگویم که شانس خط خوردنم از تیم ملی کم است. در فوتبال نمی‌شود چیزی را حدس زد. حس خاصی است که از بین ۲۴ بازیکن قرار است ۲۳ بازیکن انتخاب شوند، اما من کار خودم را مثل همیشه نه زیاد و نه کم انجام خواهم داد و امیدوارم که تلاشم برای ماندنم در جمع ۲۳ نفره تیم ملی کافی باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که «چه زمانی متوجه خواهید شد که چه کسی از لیست ۲۴ نفره تیم ملی خط خواهد خورد؟»، اظهار داشت: واقعاً نمی‌دانم. فکر می‌کنم که در طول ۱۰ روز آینده همه بازیکنان در اردوی ترکیه حضور خواهند داشت و تمرین خواهند کرد. در نهایت هم این سرمربی است که تصمیم نهایی را می‌گیرد.

«رابطه‌ات با کارلوس کی‌روش که تابستان گذشته با تو تماس گرفت و خواست که به تیم ملی فوتبال ایران ملحق شوی، چطور است؟»، هافبک ایرانی تیم فوتبال اوسترشوندس سوئد این پرسش را هم اینطور پاسخ داد: رابطه خوبی با کارلوس کی‌روش دارم و باید چنین رابطه‌ای هم بین سرمربی و بازیکن برقرار باشد. سخت است که بخواهم کی‌روش را با گراهان پوتر (سرمربی اوسترشوندس) مقایسه کنم، گراهام خیلی به بازیکنانش نزدیک است و هر روز با ما ملاقات می‌کند، اما در مورد کی‌روش کمی دشوار است، اما به نظرم رابطه خوبی بین ما برقرار است و درست مثل رابطه مربی و بازیکن است.

قدوس همچنین در مواجهه با این پرسش که «چه انتظاری می‌توانیم از ایران در روسیه داشته باشیم، تیمی که در جام جهانی برزیل هم کارلوس کی‌روش را روی نیمکت خود داشت؟»، اینطور پاسخ داد: سخت است که بتوان در این خصوص اظهارنظر کرد چون ما اکنون با وجود اسپانیا، پرتغال و مراکش نسبت به دوره قبلی جام جهانی در گروه دشوارتری قرار داریم، اما چیزی که کی‌روش به تیم تزریق کرده، نظم و انضباط است و خط دفاعی قدرتمندی را در تیم ملی شکل داده است. این همان چیزی است که کی‌روش به دنبالش است. ایران در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در هشت بازی موفق به گلزنی شد و حتی یک گل هم دریافت نکرد.

منبع: تسنیم

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج