پیشنهاد داغ برای به ارگاسم رسیدن خانم ها

Image result for ‫به ارگاسم رسیدن داغ برای خانم ها‬‎

پیشنهاد داغ برای به ارگاسم رسیدن خانم ها

یکی از نگرانی های خانم ها درمورد رابطه جنسی مشکل آنها در رسیدن به ارگاسم است. در این مقاله نکاتی را برایتان مطرح می کنیم که مطمئناً موثر خواهد بود.
سیکل ارگاسمی دوره اي است که تحریک در شما اثر میکند و شما مدام شروع به جذب کردن تحریکات میکنید تا به ارگاسم برسید.در دقایق اولیه نخستین کاری که باید انجام بدهید این است که تمرکز کنید که چه می‌کنید و چه میخواهید و تمرکز خودرا از روی مرد خود بردارید. نگران نباشید وی خیالش هم نخواهد بود

عموما مردها در طول رابطه مدام در حال کلنجار رفتن با دو چالش هستند و فکرشان مشغول آن است . یکی خودرا نگه دارند و دیگری این که بتوانند شما را ارگاسم نمایند!پس قدم اول تمرکز به خودتان است. اینکار را در نخستین مرحله انجام دهید ودر طول این مرحله خودرا از نظر ذهنی تحریک کنید.

سعی کنید این چالش قبل از شروع معاشقه صورت گیرد. برای اینکار به خود کمی دوران بدهید . زودتر از همسرتان از پای تلویزیون بلند شوید و برای خواب آماده شوید دوش آب گرم بگیرید.بر روی تخت دراز بکشید .کمی خودرا ماساژ دهید . و سعی کنید کمی روی عکسهای و لذتهای جنسی که برده اید و یا شما را تحریک میکند تمرکز ذهنی کنید و از خیال خود لذت ببرید.

یادتان باشد معاشقه بدون مقدمه و معاشقه با مقدمه طولانی هردو نابود کننده معاشقه هستند! سعی کنید اتاق خوابتان را گرم نگه دارید و از چراغ خواب هایي به رنگ آبی و قرمز در آن استفاده کنید .

پیشبینی رابطه جنسی
برای خیلی از خانم ها وقتی درمورد رابطه جنسی خیالبافی می کنند، می توانند از قدرت ذهنشان (خیالپردازی) برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده کنند. این روش همچنین به خانم ها کمک می کند بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک آنها می شود (مثلاً داستان های رمانتیک، آهنگ های عشقی، فیلم های عاشقانه) و از این ابزارها قبل از رابطه جنسی با همسرشان استفاده کنند. این “شروع گرم” می تواند به راحت تر رسیدن به “پایان” کمک کند.

سپس سعی کنید خودرا با بدن خود هماهنگ کنید. همینطور تمرکز خودرا بروی ۲ نقطه ختم سازید . یکی منطقه اي واقع در پایین ناف،و دیگری ستون فقرات. برای خود تصور کنید که از این دو قسمت انرژی شما ساطع می‌گردد. این ذهنیت و تمرکز باعث بیشتر شدن جریان خون و بالا تر رقتن دمای بدن می‌گردد که هردو شما را برای ارگاسم بهتر آماده می سازد.

برای ارگاسم قوی‌تر نفسهای خودرا تنظیم کنید
دراین مرحله سعی کنید که نفسهای خودرا تنظیم کنید . چراکه با اینکار شما میزان بالاتری از اکسیژن را وارد خون خود میکنید و تقریباً همه ی چیز را برای ارگاسم آماده می‌کنید.

دراین دوران احتمالا همسر شما نیز درکنار شما قرار گرفته است و مرحله معاشقه وی نیز شروع شده.خودرا آزاد کنید و از معاشقه لذت ببرید تا زمانیکه مرحله دخول شروع گردد. تا قبل ازآن دیگر شما کار خاصی ندارید اما در دوران دخول شما باید بیشترین استفاده را ببرید .

سعی کنید در ابتدا سر آلت کلیتوریس و نقطه جی شما را لمس کند . بي درنگ شروع به دخول نکنید و از ماساژ آلت با واژن حتماً استفاده نمایید. حتی خود شما می‌توانید آلت را در دست گرفته و به شیوه اي که دوست دارید واژن را مالش دهید.

بعد از شروع سعی نمایید که خود یا شوهرتان شروع به ماساژ کلیتوریس با دست نمایید . سعی کنید از وضعیتی استفاده نمایید که سر آلت تناسلی با نقطه جی در داخل واژن در تماس باشد . این باعث رسیدن شما به ارگاسم خواهد شد.

Image result for ‫به ارگاسم رسیدن داغ برای خانم ها‬‎

چیزهایی که موجب حواسپرتی می شود را از بین ببرید
خیلی از خانم ها موقع رابطه جنسی مداوم فکرشان به وظائف روزانه، نور زیاد داخل اتاق، سروصدا، وجود حیوانات داخل اتاق و از این قبیل پرت می شود. باید ببینید که چه چیزهایی موجب حواسپرتی شما می شود و آنها را از میان بردارید تا بتوانید حین رابطه جنسی خوب روی جسمتان و احساس خوبی که پیدا می کنید، تمرکز داشته باشید تا راحتتر به ارگاسم برسید
این چالش در ادامه مواردی که در بالا ذکر شد باعث خفه شدن ارگاسم میگردد. نفس عمیق سریعا اکسیژن رابه بدن میرساند و باعث می‌گردد که فعالیت ادامه پیدا کند در غیر اینصورت مغز سریعا فشار وارده را حس میکند و اینبار به اصطلاح برای بدن حالات مثلاً زرد اعلام میکند .همین باعث می‌شود که بازرسی مغز از بخش مورد نظر به سلامت بدن متمرکز گردد و ارگاسم پایان پذیرد.

حال کمی توجه کنید و مشاهده نمایید که آیا واقعا دفعاتی که ارگاسم شدیدی داشته اید لحظاتی نبوده که عمیقا فریاد کشیده اید و یا نفس نفس می زدید؟

فکر نکنید که ارگاسم باعث آن شده است.بلکه بدانید ارگاسم شدید به آن احتیاج دارد.اینبار به جای تند تند نفس کشیدن برای جبران کمبود اکسیژن در خون به سهولت نفسهای عمیق بکشید و از بلند کردن صدای خود نترسید تا بتوانید ارگاسم طولانی و همینطور پیاپی داشته باشید.مطلع شدن از وضعیت بدنتان و واکنش های آن برای رسیدن به ارگاسم خیلی از خانم ها لازم است. باید بتوانید کنترل بدنتان را داشته باشید و شخصاً واکنش های آن را بررسی کنید و بعد به همسرتان یاد بدهید که کدام نوع لمس کردن و نوازش کردن برای شما لذت بخش تر است. یادتان باشد همسرتان متخصص بدن شما نیست! شما خودتان هستید! خانم هایی که هیچ اطلاعی از بدن خود ندارند نمی دانند که از چه چیز رابطه جنسی بیشتر لذت می برند. این خانم ها معمولاً به ارگاسم نمی رسند چون نمی دانند که چه کاری به درد آنها می خورد.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج