فلورانس کلگیت جذابترین دختر دنیا بدون آرایش

فلورانس کلگیت جذابترین دختر دنیا بدون آرایش

Related image

 

بیوگرافی فلورانس کلگیت جذاب ترین دختر دنیا بدون آرایش
مطمئنا آرایش به بانو ها زیبایی دوچندان می‌دهد, اما برخی از خانم ها هستند که بدون آرایش نیز بسیار جذاب و خوشگل به نظر می‌رسند. آرایش چشم و ابرو , لب و گونه برای زیباتر شدن یک دختر می تواند راه حل مناسبی باشد اما وقتی که گفتگو درباره زیبایی بدون آرایش باشد ممکن هست خیلی از دختران خودباوری خود را بی علت از دست بدهند و خودشان را حداقل بگیرند.

Image result for ‫فلورانس کلگیت‬‎

فلورانس کلگیت توانست لقب زیباترین زن دنیا بدون آرایش را با توجه به معیارهای زیبایی به خود اختصاص دهد.فلورانس کلگیت توانست لقب زیباترین دختر دنیا بدون آرایش را با توجه به معیارهای زیبایی به خود اختصاص دهد.روزنامه الدیار لبنان نوشت از معیارهای در نظر گرفته شدهمسافت بین گوش ها و مسافت بین چشمان نتیجه ای علمی خاصی را میدهد

Image result for ‫فلورانس کلگیت‬‎

عکس های هنرمندان

و همچنین مسافت بین چشمان به نسبت فاصله تا دهان نیز کمتر از یک سوم فاصله مو هاي سر تا چانه هست که این معیار دیگری هست. لئوناردو داوینچی یک عمر وقت خود را صرف یک نقاشی کرد. این موضوع, قرن ها ذهن دانشمندان و ریاضیدانان را به خود مشغول کرده بود, در حالی‌که جراحان زیبایی, از این راه ثروت اندوزی می‌کنند.

Image result for ‫فلورانس کلگیت‬‎

و فلورانس کلگیت؟ مفید, خیلی ساده هست؛ وی یک دختر زیباست.دانشجوی ۱۸ ساله, به عنوان آن چه که چهره کامل شناخته می‌شود, معرفی شد. وی در مسابقه تصویر بین المللی برای انتخاب برترین تناسب بین چشم ها, دهان, پیشانی و چانه, شرکت کرد و به امتیاز خوبی در شاخص هاي یک چهره متناسب و بی عیب و نقص دست یافته هست.

Image result for ‫فلورانس کلگیت‬‎

بنا بر تئوری, الزاما غیر ممکن هست اجزای صورت وی بیش از اندازه متقارن به نظر برسند «که گرچه در این بخش, وی نیز بی تقصیر هست».اما تناسب چشمان آبی کاملا هم اندازه نیز به موفقیت وی در رقابت برای کسب عنوان طبیعی ترین صورت زیبای بریتانیا, کمک کرده هست.

 

فلورانس, که در شنبه بازار با یک مغازه چیپس فروشی ساحلی کار میکند, بین ۸۰۰۰ نفر شرکت کننده برای کسب رتبه A, عنوان برنده را به خود اختصاص داد. تمامی شرکت کنندگان باید بدون آرایش در مسابقه آماده میشدند و در صورت انجام عمل جراحی پلاستیک, تزریق بوتاکس یا کاشت پروتز, از شرکت در مسابقه محروم میشدند.

 

مردم محل او را مسخره می‌کردند و با کنایه می‌گفتند هوای دریا باعث شده تا فلورنس دختر دبیرستانی شهر کوچک داور گرامر از توابع دیل کنت برنده شود, احتمالاً هم یک رازی در مغازه چیپس فروشی میدل استریت فیش نهفته هست.اما این تاج را بخاطر تعریف علمی زیبایی به فلورانس می‌دهیم, نه بخاطر بخشی از ژن هاي زیبایی که وی از مادرش به ارث برده هست.

صورت یک زن زمانی جذاب ترین حالت را دارد که فضای بین مردمک چشمانش درست کمتر از نصف عرض صورتش باشد که بین دو گوش قرار گرفته هست. فلورنس در این قسمت ۴۴ درصد امتیاز را کسب کرد. متخصصان نیز بر این باورند فاصله نسبی بین چشم ها و دهان باید بیش از یک سوم اندازه خط مو تا چانه باشد. این نسبت در چهره فلورنس ۳۲٫۸ درصد هست.

Image result for ‫فلورانس کلگیت‬‎

شانیا تواین خواننده و لیز هارلی بازیگر و جسیکا آلبا در بین افراد سرشناس دنیا, از نظر زیباشناسی, به عنوان چهره هاي کامل رتبه بندی شدند. عصبانیت سامانتا بریک, پس از اعلام نتایج, یک ازدحام بین المللی به راه انداخت, چراکه وی زیباست, اما با این حال نتوانست امتیازی کسب کند.

 

قبل از آن چهره فلورنس تقریباً بطور کامل متقارن هست, که این فرمایش نیز از نظر علمی, به نوبه خود بر روی زیبایی صورت تاثیرگذار هست.تئوری زیبایی شناسی بیش از ۵۰۰ سال پیش, یعنی زمانی نخست شد که داوینچی شروع به بهره گیری از تفکر رویایی و نبوغ ریاضی خود برای توصیف یک چهره کامل نمود.

 

برای فلورانس, این فرمایش زمانی به واقعیت بدل شد که رفقا و مشتریان فروشگاهی که در آن کار می‌کرد, او را متقاعد ساختند تا در برنامه هاي لوراین در شبکه ITV شرکت کند و زیبایی هاي ذاتی اش را به همگان نشان دهد و زنان را تشویق کند تا به زیبایی هاي ذاتی شان سربلندی کنند.

 

فلورنس معمولاً از رنگ موی روشن و ریمل چشم و ابرو بهره گیری می‌کند, و اذعان می دارد به بهره گیری از کانسیلر و وازلین عادت دارد, برنده سفر به آژانس مدل لندن شد و بزودی تصویر وی نیز بر روی پوسترها و بیلبوردهای تبلیغاتی در فروشگاه هاي لوازم بهداشتی و آرایشی کشور نمایان می‌شود.

 

وی می‌گوید: طبیعی هست که وی از داشتن حرفه ای در مدل لذت ببرد «مدل آگنس دین نیز قبلا در یک مغازه چیپس فروشی کار میکرد» اما در حال آماده مشغول کار, مطالعه و تحصیل در اساس جغرافیا و روانشناسی هست و قصد دارد در دانشگاه در رشته مدیریت ادامه تحصیل دهد.

 

وی گفت: “زنان نباید فکر کنند صورتشان حتماً باید آرایش داشته باشد, من انشاالله مردمی که به من نگاه خواهند کرد, فکر کنند انها هم نیازی به آرایش ندارند. من از چهره ای که دارم خیلی راضیم و هرگز عمل جراحی پلاستیک و تزریق بوتاکس انجام نمی‌دهم.

کارمن لفور, از آزمایشگاه قوه ادراک دانشگاه سنت اندروز در دانشکده روانشناسی, گفت زیبایی به رابطه مستقیم با تقارن در چهره دارد. وی افزود: “فلورانس تمام علایم کلاسیک زیبایی را داراست. او چشمانی درشت, استخوان هاي گونه برجسته, لب هاي پر و در کل ترکیب متناسبی در چهره اش دارد. به نظر, تقارن صورت یکی از مهمترین عوامل کارساز در جذابیت چهره هست.

 

“اگر چه ما تقارن را در تعاملات روزمره خود درک نمی‌کنیم و تشخیص نمی‌دهیم, اما بهتر هست بدانید در چهره بیشتر مردم نیمه راست و چپ کاملا متفاوت بوده و متقارن نیست.وی تصدیق کرد, تقارن برای زیبایی لازم هست, اما کافی نیست. با به هرحال, به نظر میرسد این انتخاب در مورد فلورانس کاملا مشهود هست.

 

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج