علاقه ی زیاد یانگوم و صحبت های او راجب به مردم ایران

علاقه ی زیاد یانگوم و صحبت های او راجب به مردم ایران

Image result for ‫عکس یانگوم‬‎

یانگوم بازیگر مشهور و دوست داششتنی کره ای که طرفداران زیادی در ایران دارد مبلغ قابل توجهی رابه مردم زمين لرزه زده کرمانشاه کمک کرد و اکنون نیز از علاقه خود به مردم ایران گفته است. لي یونگ ئه بازیگر سریال جواهری در قصر می گوید هدفش از کمک به زمين لرزه زدگان کرمانشاه جبران اندکی از محبت ایرانیان بوده است.

لي یونگ ئه بازیگر نقش یانگوم در سریال جواهری در قصر در دوران زمين لرزه کرمانشاه کمک نقدی به زمين لرزه زدگان کرد و به‌ دنبال آن سید حسن قاضی‌زاده هاشمی با حضور در کره جنوبی از وی تقدیر کرد.

بتازگی با انتشار فیلم این ملاقات مشخص شده است که یانگوم علاقه زیادی به ایرانیان دارد وی خطاب به وزیر بهداشت درمان و آموزش دکتری می گوید: بعد از پخش سریال هاي من در ایران مردم ایران بسیار به من محبت داشتند

و عشق ورزیدند و من نیز میخواستم کمی محبت و عشقی راکه از ایرانی‌ها گرفته بودم به آن‌ها بازگردانم.

وی ادامه داد: از زمين لرزه‌اي که در ایران و کرمانشاه به وقوع پيوست بسیار ناراحت شدم, و خواستم هر چند بسیار اندک کمکی کنم امیدوارم در سال های اینده نه تنها بعنوان بازیگر بلکه بعنوان انسان گامهای بزرگتری برای نزدیکی

روابط بین دو کشور بردارم و از مردم ایران بسیار تشکر می کنم همینطور یک سریال دیگری نیز بازی کردم که به زودی در ایران پخش می شود و امیدوارم مردم ایران بپسندند.

وی درمورد زندگی شخصی خود گفت: من یک بچه دو قلو دارم و یک دختر و یک پسر که هفت ساله هستند و سال آینده به مدرسه می‌ روند.

Image result for ‫عکس یانگوم‬‎

بخشی از بیوگرافی یانگوم
لی یانگ ائه در تاریخ ۳۱ ژانویه ۱۹۷۱ در شهر سئول، پایتخت کره جنوبی بدنیا آمد. او دو برادر بزرگتر از خودش دارد که ظاهرا خیلی هم با هم صمیمی هستند. لی معروفترین هنرمند کره جنوبی بحساب می آید و طرفداران زیادی در کشورهای مختلف، مخصوصا در شرق و جنوب شرقی آسیا دارد.

زمانی که به عنوان مدل در تلویزیون ظاهر شد لقب بانوی اکسیژن را به او دادند. در سال های اخیر، او به عنوان یک دختر دوست داشتنی و به خاطر چهره فرشته گونه اش قلب بسیاری از طرفدارنش را تسخیر کرده است . محبوبیت او در کشورهای آسیای شرقی به خاطر ایفای نقش در درام محبوب کره ای (جواهری در قصر) در نقش یانگوم بسیار افزایش یافت.

بعد از این سریال لی یانگ آئه به خیلی از کشورها از جمله هنگ کنک، سنگاپور، تایوان، چین و ژاپن دعوت شد و از او قدردانی بعمل آمد.در چین مدرسه ای بعد از اهدای مدرک خلبانی به لی، نام خود را به مدرسه ابتدایی لی یانگ آئه تغییر داد .دومین خط هوایی کره جنوبی یعنی ایژیانا برای ترویج و تبلیخ این سریال چهار نقاشی از پرتره لی یانگ در سریال تهیه و در بدنه هواپیمایش به نمایش گذاشت .

او در زندگی نامه اش به نام ” عهد لی یانگ” در سال ۲۰۰۶ راجع به این که چگونه بازیگر شده است صحبت کرد .

لی میگوید که همکاری اش با اندی لو در سال ۱۹۹۱ برای تبلیغ شکلات باعث ورود او به صحنه و کار بازیگری شد .

در سال ۱۹۹۵ لی تصمیم گرفت برای یادگیری اصول بازیگری به مدرسه حرفه ای برود . از آن پس او برنامه ایفای نقش در کاراکترهای مختلف را تغییر نداد . مانند کاراکترش در سریال جواهری در قصر ( یانگوم ) و بعد از آن نقش بسیار متفاوت در فیلم “همراهی با بانوی انتقام” .

او گفت چیزی که نمی خواهد هیچ وقت آن را از دست بدهد، بازی از ته قلبش است . لی جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره فیلم اژدهای آبی در سال ۲۰۰۵ و Beaksang Art Awards در سال ۲۰۰۶ برای فیلم “همراهی با بانوی انتقام”به دست آورد .

در سال ۲۰۰۶ قراردادی دو ساله با کمپانی LG که کمپانی کره ای محصولات الکترونیکی است انعقاد کرد که مدل تبلیغاتی برای تمام محصولات الکترونیکی LG باشد . ضمن بستن این قراردادها او تورهایی نیز در کشورهای آسیائی برگزار کرد.

لی در دانشگاه آنسان کره جنوبی به تحصیل پرداخت و سپس به آلمان رفت تا تحصیلات تکمیلی خود را در رشته زبان و ادبیات آلمانی به پایان ببرد. او به زبانهای انگلیسی و آلمانی تسلط دارد.ورزش مورد علاقه او شنا میباشد و به شبکه های تلوزیونی آلمان بسیار علاقه مند است. لی یانگ تا کنون دوبار تا مرز ازدواج پیش رفته است ولی هر دوبار پشیمان شد و اکنون مجرد است. او از طرفداران تیم ملی کره و تیم باشگاهی سوان سامسونگ است و در بازی کره و ترکیه در ورزشگاه حضور داشت و پس از شکست کره بسیار گریه کرد.

لی میگوید که به روز ولنتاین علاقه خاصی دارد و اولین شاخه گل را به خانواده اش هدیه میدهد. او لباسهای سنتی و محلی را دوست دارد و در خیلی از مهمانیها از این لباسها استفاده میکند. لی در زندگی واقعی خود به طبخ غذا علاقه دارد(مانند یانگوم).بسیار با سرعت رانندگی میکند و بسیار هم جریمه میشود. رنگ قرمز را دوست دارد و سعی میکند همیشه با لباسهای پوشیده در مجالس ظاهر شود.

 

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج