تجاوز جنسی به مک کایلا مارونی دختر قهرمان ژیمناستیک

تجاوز جنسی به مک کایلا مارونی دختر قهرمان ژیمناستیک

Image result for ‫تجاوز به مک کایلا مارونی‬‎

تعرض جنسی به دختر قهرمان ژیمناستیک به مدت ۷ سال

مک کایلا مارونی دارنده عنوان هاي قهرمانی دنیا و المپیک در چندین دوره, از تعرض جنسی دکتر تیم به خودش در مدت هفت سال در برابر رسانه ها پرده برداشت.

مک‌ کایلا مارونی دختر امریکایی که در بازیهای المپیک سال ۲۰۱۲ در چارچوب تیم ملی ایالات متحده امریکا در ژیمناستیک هنری قهرمان شده بود, در مورد تجاوز جنسی بالای وی توسط لاری ناسار, دکتر این تیم راکه به مدت هفت سال ادامه داشت, داستان کرد.

Image result for ‫تجاوز به مک کایلا مارونی‬‎

مک‌کایلا مارونی, ورزشکار ۲۱ ساله امریکایی در صفحه تویتر خویش نوشته هست که بالای وی از سن ۱۳ سالگی همواره تجاوز جنسی صورت میگرفته. این قهرمان امریکایی نوشته من آرزو داشتم تا در بازیهای المپیک اشتراک کنم و انچه را باید بخاطر این آرزو بردباری میکردم غیر ضروری و زشت بود.
۷ سال تعرض جنسی به دختر قهرمان ژیمناستیکلاری ناسار به مدت زیادی به صفت فیزیوتراپیست تیم ملی ژیمناستیک هنری ایالات متحده امریکا کار می‌کرد. در ماه اگست سال ۲۰۱۶ وی بعنوانِ یکی از متهمین قضیه تجاوز جنسی بالای ورزشکاران دختر شناخته شد. این متخصص پس از رسوا شدن, از وظیفه‌ اش برکنار شد.

Image result for ‫مک کایلا مارونی‬‎

اخبار ورزشکاران

ناسار پس از آنکه در ماه جولای امسال به نگه داری پورنوگرافی کودکان متهم شد, زندانی شد. در حال آماده وی در حبسِ میچیگان در انتظار برگزاری محکمه وی در پیوند با انجام اعمال خشونت آمیز جنسی بسر میبرد.گفته میشود تعداد قربانیان خشونت هاي جنسی توسط ناسار اکثر از ۱۲۵ زن می‌باشد.

Image result for ‫مک کایلا مارونی‬‎

مک‌ کایلا مارونی در بازیهای تابستانی المپیک سال ۲۰۱۲ در لندن برنده مدال طلا در رقابتهای تیمی و برنده مدال نقره در پرش از خرک «یکی از بخش‌ هاي ورزش ژیمناستیک هنری» شده بود. این دختر آمریکایی در سال ۲۰۱۶ به علت دشواری های صحی فعالیتهای ورزشی اش را توقف داد.

Related image

مک‌ کایلا مارونی متولد ۹ دسامبر ۱۹۹۵ هست.وی در بازیهای المپیک تابستانی ۲۰۱۲ در رشته ژیمناستیک هنری تیمی زنان مدال طلا و در رشته پرش خرک زنان مدال نقره کسب کرده‌ هست. مارونی هم‌چنین سه مدال طلا در مسابقاتِ جهانی در کارنامه دارد.

 

قسمتی از بیوگرافی مک کابلا مارونی

مک کایلا مارونی(McKayla Maroney) ژیمناست آمریکایی در ۹ دسامبر ۱۹۹۵ در لانگ بیچ کالیفرنیا به دنیا آمد. او استعداد ورزشکاری را از پدرش که سابقاً بازیکن خط حمله تیم فوتبال دانشگاه پوردو بود، به ارث برده است. ‘کایلا’ جثه ریزش را نیز از مادرش که او هم ژیمناست بود، به ارث برده است. در سال  ۲۰۰۹، مارونی در نخستین رقابت مهم زندگی اش، یعنی در مسابقات قهرمانی ویزا در دالاس تگزاس شرکت کرد. او در مجموع مسابقات در رده بیست و هفتم قرار گرفت و در پرش از خرک سوم شد. اتفاقی که برای سال های آینده او بسیار عالی بود.

او در سال ۲۰۱۱ در مسابقات جهانی ژیمناستیک هنری در ژاپن قهرمان شد. در سال ۲۰۱۲ در مسابقات المپیک تابستانی مارونی و هم تیمی هایش مدال طلای تیمی را بردند. این اتفاق از سال ۱۹۹۶ نخستین بار بود که برای تیم زنان آمریکا رقم می خورد. اگرچه مارونی گزینه دریافت مدال طلای پرش خرک المپیک ۲۰۱۲ بود اما دو فرود ناقص او امتیازش را پایین آورد و دوم شد. به این ترتیب ساندرا ایزباسا(Sandra Izbasa)، ژیمناست رومانیایی مدال طلا و مارونی مدال نقره پرش خرک را به دست آوردند.

 

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج