بستری شدن بهنوش بختیاری در بیمارستان

بستری شدن بهنوش بختیاری در بیمارستان

Image result for ‫بستری شدن بهنوش بختیاری‬‎

بهنوش بختیاری به دلیل عمل جراحی در بیمارستان بستری شد. عمل او با موفقیت انجام شده هست. بهنوش بختیاری به علت دشواری های روحی و عصبی در بستری بود و چند روز ي در یکی از بیمارستان هاي استان تهران بستر شد.وی تحت عمل جراحی قرار گرفته و فعلاً دوران نقاهت خود را سپری می‌کند

 

بهنوش بختیاری به علت مریضی و دشواری های عصبی پیش آمده عنوان کرد و گفت که من برای ناراحتی از خیلی افراد زندگیم به این وضع دچار شدم.وی گذشته از این نیز به علت حمله عصبی در بیمارستان بستری شده بود که برای شرکت در بررسی کتاب “کلاغ هاي قیطریه” جلسه داشت, اما به علت بستری شدن وی لغو شد.

Image result for ‫بهنوش بختیاری در بیمارستان‬‎

زندگینامه هنرمندان

بازیگر سینما درمورد علت بستری شدنش در صفحه اینستاگرام خود پیامی را با مضمون زیر نوشت.وی اشاره کرده که هر کس باعث آزار و آزار شما میشود از زندگی خود حذف کنید و اگر اینکار را نکنید مثل من روی تخت بیمارستان میروید و به اوضاع کنونی من دچار میشوید.

وی با اشاره به این که همسرش در کنارش بوده هست گفت; همسرم و خانواده اش خیلی زحمت کشیدند و همینطور خانواده خودم که ممنون از زحمات پزشکان و پرستاران بیمارستان که بی نهایت زحمت کشیدند.وی سفارش کرد که از استرس و فشار کار دور بمانید و به خودتان فشار نیاورید.پیام کامل این بازیگر را در عکس زیر که صفحه شخص خود منتشر کرده هست بخوانید.

بخشی از بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران است ،فرزند آخر یک خانواده ی ۶ نفری است ۲ برادر و یک خواهر دارد که هر ۳ متاهلند،در تیرماه سال ۱۳۷۸ با محمدرضا آرین ازدواج کرده و از زندگی خود بسیار راضی است.
بهنوش لیسانس مترجمی زبان فرانسه دارد موسیقی مورد علاقه ی او کلاسیک است و از بین خوانندگان پاپ به صدای رضا صادقی ،مرحوم ناصر عبداللهی و مازیار علاقه دارد و اصلا از موسیقی رپ خوشش نمیآید در کودکی دختر آرامی بوده سفر کردن را خیلی دوست دارد و در کودکی علاقه داشته مهماندار هواپیما شود .

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج