دلیل برهنه شدن گلشیفته فراهانی

دلیل برهنه شدن گلشیفته فراهانی

بخشی از مصاحبه گلشیفته فراهانی با خبرنگار یک سایت فرانسوی منتشر شده است که در آن گلشیفته فراهانی از دلیل برهنه شدنش می گوید!

گلشیفته فراهانی در ۱۹ تیر ۱۳۶۲ برابر با ۱۰ ژوئیه ۱۹۸۳ در تهران متولد شد. به نوشته وبگاه رسمی او، هنگامی که والدینش برای تهیهٔ شناسنامه او نام گلشیفته را ارائه کردند ادارهٔ مربوطه با این نام مخالفت کرد و به‌ناچار نام شناسنامه‌ای او با نام شناخته شده او تفاوت پیدا کرد.

بیوگرافی هنرمندان

دلیل برهنه شدن گلشیفته فراهانی

golshifteh farahani i (1)

گلشیفته فراهانی که جدیداً به دلیل رفتار نامتعارف در فیلم هایش با انتقاداتی مواجه شده است, تصمیم جدیدش را اینگونه مطرح کرد.

گلشيفته فراهانی در مصاحبه با خبرنگار “فرانس اينتر” زمانی که از وی درباره برهنگی جلو دوربین سوال شد، در توجيه رفتار غيراخلاقی و ناشيانه خود گفت، آن زمان خيلی عصبانی بوده، اما ديگر چنین کارهايی نمی کند.

golshifteh farahani i (3)

به نظر می رسد این تصمیم گلشیفته فراهانی مربوط به برهنه شدن در مقابل دوربین عکاسان می باشد.

او به تحصیل رشته موسیقی در دانشگاه جامع علمی کاربردی پرداخت

وی بازی در سینما را در سال ۱۳۷۶ با فیلم درخت گلابی به کارگردانی داریوش مهرجویی آغاز کرد. او همچنین در فیلم‌های دیگری چون زمانه، بوتیک”، اشک سرما، به نام پدر، میم مثل مادر، گیس بریده، سنتوری و درباره الی به ایفای نقش پرداخت. او جوان‌ترین بازیگری است که سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را دریافت کرده‌است. درخت گلابی جایزه بهترین بازیگر نقش اول بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۷۶ را در سن ۱۴ سالگی برایش به ارمغان آورد.برای فیلم اشک سرما برنده تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن از هشتمین دوره جشن خانه سینما شد و برای فیلم بوتیک جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره بزرگ سه قاره (در نانت، فرانسه) را بدست آورد.

golshifteh farahani i (2)

یک مشت دروغ اولین فیلم خارجی بود که او در آن به ایفای نقش پرداخت. در نخستین پوستر رسمی این فیلم هالیوودی که از سوی کمپانی برادران وارنر منتشر شد، نام گلشیفته فراهانی در فهرست بازیگران فیلم در مقام چهارم و به عنوان نخستین بازیگر زن فیلم به چشم می‌خورد. لئوناردو دی کاپریو، راسل کرو و مارک استرانگ، بازیگرانی هستند که نام‌هایشان پیش از فراهانی در پوستر فیلم قرار دارد.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج