مدل طراحی ناخن جدید | طراحی ناخن ۱۳۹۵ | طراحی ناخن ساده

مدل طراحی ناخن جدید | طراحی ناخن ۱۳۹۵ | طراحی ناخن ساده

مدل طراحی ناخن جدید ,مدل طراحی ناخن ,طراحی ناخن ساده 

 داشتن ناخن‌های زیبا و نسبتا بلند یک زیبایی خاصی به دستان شما می‌دهد و همچنین انگشتان شما را بلند و باریک تر نشان میدهد. برای داشتن ناخن‌های زیبا،  اول باید ناخن‌های محکم و قوی داشته باشید. البته زیبایی دستان شما ارتباط مهمی‌با شکل ناخن یا فرم ناخن شما دار.

طراحی ناخن 1395 (4)
اگر قصد دارید برای عید ناخن‌ها را بلند و قوی و بعد مانیکور کنید بهتر است دستور العمل‌ها و توصیه‌های ما را فرا گیرید و عمل کنید.
طراحی ناخن 1395 (5)
نکته : حتما غذاهای سالم بخورید. کلسیوم و ویتامین آ در سلامت ناخن‌ها نقش مهمی‌دارند. حتما لبنیات و مقدار زیادی میوه و سبزیجات میل نمایید. اگر روی ناخن‌هایتان لکه‌های سفید رنگی دارید، شاید کمبود زینک داشته باشید.

طراحی ناخن 1395 (6)

ناخن‌هایتان را هیدراته نگاه دارید

برنامه‌ی غذایی متعادل، مهم؛ و نوشیدن آب فراوان، ضروری است. دبورا لیپمن، موسس و مدیر خلاق محصولات زیبایی و لوکس eponymous می‌گوید: مهم‌ترین چیز برای تقویت آنها این است که ناخن‌هایتان و کاتیکل‌هایش را هیدراته نگاه دارید.

طراحی ناخن 1395 (7)

نکته : از ناخن‌هایتان مراقبت کنید. زمانی که گردگیری می‌کنید یا به گل و گیاهتان می‌رسید برای محافظت در برابر مواد شیمیایی و آسیب‌های پایه ای دستکش دستتان کنید. از ناخنتان برای کندن سوزن منگنه از کاغذ، باز کردن پاکت نامه و درب قوطی نوشابه و… استفاده ننمایید

طراحی ناخن 1395 (8)

بیوتین و تقویت کننده‌های دیگر

مکمل‌های بیوتین با شکنندگی ناخن‌ها از داخل مبارزه می‌کنند! دوریس نونز، متخصص پوست و زیبایی سالن AKS نیویورک، پیشنهاد می‌کند که برای رشد مو و ناخن‌هایتان قرص Phytophanere را مصرف نمایید. اما حتما بخاطر بسپارید که قبل از استفاده از هر نوع دوا و درمانی، آنرا با پزشکتان در میان بگذارید. علاوه بر چنین محصولات دارویی، محصولات و لاک‌هایی هم وجود دارد که می‌توانید مستقیما آنها را روی ناخن‌هایتان استفاده کنید.

طراحی ناخن 1395 (9)
نکته: دستانتان را با لوسین یا کرم دست مرطوب کنید و زمانی را برای ماساژ پوست اطراف ناخنتان با این لوسیون اختصاص دهید.

طراحی ناخن 1395 (10)

کاتیکل‌هایتان را ماساژ دهید

لیپمن می‌گوید از آنجایی که ناخن‌ها در زیر کاتیکل‌ها شکل می‌گیرند، ماساژ اطراف ناخن باعث افزایش جریان خون در آنجا و در نتیجه رشد بیشتر ناخن‌هایتان خواهد شد.
طراحی ناخن 1395 (11)

نکته : بجای استفاده از لاک ناخن، از محلول‌های رشد ناخن استفاده کنید تا سریع‌تر رشد کنند.

طراحی ناخن 1395 (12)

نکته: سعی کنید ناخن و پوست اطراف ناخن‌های خود را نجوید. این کار باعث می‌شود تا از سلامت ناخن‌هایتان کاسته شود.

طراحی ناخن 1395 (13)

از کاتیکل‌هایتان مراقبت کنید

نونز توصیه می‌کند که مطمئن شوید کاتیکل‌هایتان را فقط به عقب می‌رانید، آنها را نباید بچینید. همچنین مرطوب کردن انشگتان و ناخن‌ها بیش از یک بار در روز نیز ایده‌آل است.
طراحی ناخن 1395 (21)
لیپمن هم پیشنهاد می‌کند که همیشه در کیفتان کرم دست و کاتیکل بهمراه داشته باشید. همچنین اضافه می‌کند که هیچگاه نباید صورتتان را بدون استفاده از مرطوب کننده بشویید، با دستانتان هم باید به همین شکل رفتار نمایید.

طراحی ناخن 1395 (14)

از شکستن ناخن‌هایتان جلوگیری کنید

لیپمن هشدار می‌دهد که هیچگاه از ناخن‌هایتان بعنوان ابزار استفاده نکنید، در اینصورت ناخنتان را در معرض خطر شکستن قرار می‌دهید. بخش سفید ناخن که بعنوان ناحیه‌ی استرس نیز شناخته می‌شود هم، سرانجام سست شده و خواهد شکست. خیلی مهم توجه داشته باشید که از ناخن‌هایتان به چه منظوری استفاده می‌کنید.
طراحی ناخن 1395 (15)

نوع سوهان ناخنی که استفاده می‌کنید خیلی مهم است. دکتر دبرا جالیمن می‌گوید که همیشه از سوهان ناخن‌های کریستالی استفاده کنید. این نوع سوهان به ملایمت با ناخن شما رفتار خواهد کرد.
طراحی ناخن 1395 (20)
ناخن‌هایتان را سوهان بکشید تا قوی‌تر شوند، این کار کمک میکند تا ناخن‌هایتان به آسانی نشکنند. این کار همچنین از ترک خوردن ناخن‌هایتان جلوگیری می‌کند. ناخن‌هایتان را بصورت یک شکل، گرد، مربعی یا بیضی کنید تا از شکستن آن‌ها جلوگیری شود.

طراحی ناخن 1395 (16)
** خوابانیدن ناخن در آبلیمو از شکنندگی ناخن و پوسته پوسته شدن کناره آن  جلوگیری می کند. مالیدن زرده تخم مرغ روی ناخن‌ها باعث تقویت آنها و جلوگیری از شکسته شدن و بریدگی‌های کنار آن می شود.

طراحی ناخن 1395 (17)
** هر گاه ناخن، خشک و پوسیده شود و پوسته‌هایی از آن جدا شود به خصوص از بیخ آن، روزی چند بار مغز قلم گاو، یا پیه مرغ یا موم را که در روغن کنجد ذوب کرده اید را بر روی آن بمالید.

طراحی ناخن 1395 (18)

** دانه‌های بلال به علت داشتن گوگرد، سیلیس، آهن، کلسیم و به علت سرشار بودن از ویتامین “B” ، برای ناخن بسیار مفید می باشد. بنابراین استفاده از آن چه به صورت خوراکی و چه به صورت ژله مفید است.
طراحی ناخن 1395 (19)
برای درست کردن ژله ی دانه‌های بلال ، آنها را از میوه شان جدا کرده و سپس خوب له می کنید و مقدار کمی شیر به آن اضافه کرده و می گذارید تا حدود ۱ ساعت بماند و بعد آنرا با فشار، از صافی رد کرده ، ژله بدست آمده را بر روی ناخن‌ها می مالید. این ژله از ترکیدن و گوشه کردن ناخن‌ها نیز جلوگیری کرده و باعث تقویت آنها می شود.

طراحی ناخن 1395 (24)

مدل طراحی ناخن جدید ,مدل طراحی ناخن ,طراحی ناخن ساده 

طراحی ناخن 1395 (23)

مدل طراحی ناخن جدید ,مدل طراحی ناخن ,طراحی ناخن ساده

طراحی ناخن 1395 (22)

مدل طراحی ناخن جدید ,مدل طراحی ناخن ,طراحی ناخن ساده 

طراحی ناخن 1395 (21)

مدل طراحی ناخن جدید ,مدل طراحی ناخن ,طراحی ناخن ساده 

طراحی ناخن 1395 (20)

مدل طراحی ناخن جدید ,مدل طراحی ناخن ,طراحی ناخن ساده 

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج