فوتبالیست زن معروف در حالت مستی

مجموعه :اخبار ورزشی

فوتبالیست زن معروف در حالت مستی

بازهم زنان ورزشکار در سراسر جهان باعث تعجب همگان شدند. این بار ابی وامباک(Abby Wambach) کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال زنان آمریکا به دلیل رانندگی در حالت مستی و تحت تاثیر الکل دستگیر شد.

بار ابی وامباک

ابی وامباک در خصوص این حادثه در صفحه فیس بوکش اینطور نوشت: دیشب در حالی که از خانه دوستم در پورتلند برمی‌گشتم به دلیل رانندگی در حال مستی دستگیر شدم کسانی که من را می شناسند و با روحیات، اخلاق و رفتارم آشنا هستند می دانند که من همیشه در تلاش برای دستیابی به یک شخصیت ممتاز برای خودم بودم. اما متاسفانه خودم و دیگران را ناامید کردم.

تمام مسئولیت این اتفاق را برعهده می گیرم و قول می دهم که تمام تلاشم را به کار ببندم تا این اشتباه هولناک و اتفاقات از این دست هرگز تکرار نشود. بسیار شرمنده هستم. من از تمام اعضای خانواده ام، دوستان و طرفدارانم که دوست دارند من الگوی بهتری در زندگی برای آن ها باشم شرمنده هستم.

رانندگی در حالت مستی از بزرگترین جرم ها در کشور آمریکا به شمار می رود. وامباک که پس از جام جهانی فوتبال بانوان و قهرمانی تیمش در این رقابت ها گفته بود این آخرین جام جهانی وی خواهد بود نهایتا از ادامه بازی های حرفه ای کناره کشید و به قول فوتبالی ها کفش هایش را آویزان کرد. این همان خداحافظی ای بود که او می خواست یعنی یک قهرمان. وی سال گذشته خودش را بازنشسته اعلام کرد.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج