خانه بسیار زیبای بازیگر زن سرشناس

مجموعه :موسیقی

خانه بسیار زیبای بازیگر زن سرشناس

یک هفته از گرفتن حلقه ۳۵ قیراطی الماس ماریا کری “خواننده، ترانه‌سرا، بازیگرآمریکایی” است. از نامزد بیلیونرش نگذشته که آنها خانه جدیدشان را نیز انتخاب کرده اند و حال ماریا که از سنگینی حلقه اش شکایت داشت باید دید که با بزرگی خانه اش چگونه کنار می آید.

JamNewsImage15232168یک هفته از گرفتن حلقه ۳۵ قیراطی الماس ماریا کری “خواننده، ترانه‌سرا، بازیگرآمریکایی” است. از نامزد بیلیونرش نگذشته که آنها خانه جدیدشان را نیز انتخاب کرده اند و حال ماریا که از سنگینی حلقه اش شکایت داشت باید دید که با بزرگی خانه اش چگونه کنار می آید.

به نقل از توریسم آنلاین، ماریا کری و جیمز پاکر قرار است به طور موقتی خانه ای در “کالاباساس”-لس آنجلس- به قیمت ماهیانه ۲۵۰ هزار دلار اجاره کنند تا اگر خانه را دوست داشتند برای خرید آن هم اقدام کنند.

این زوج با زندگی در این خانه یک هزار و ۶۷۲ متری که دارای ۸ اتاق خواب ،سینمای خانگی ،باشگاه ورزشی ، سونا و باغ با جدیدترین تکنولوژی ها است با افراد مشهور دیگر از جمله “کورتنی کارداشیان” همسایه می شوند.

ماریا که با دوقلوهایش ساکن خانه جدید خواهد شد هنوز مشخص نیست که قرار است مراسم عروسی اش را در این خانه مجلل برگزار کند یا نه.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج