ظریف دیپلمات خوش خنده ایرانی‌ها

مجموعه :اخبار سیاسی

ظریف دیپلمات خوش خنده ایرانی‌ها

ظریف دیپلمات خوش خنده ایرانی‌ها

وزیر امور خارجه کشورمان كه در دو سال گذشته از او در رسانه‌های بین‌المللی با عنوان دیپلمات خوش خنده ایرانی‌ها یاد شده است دربخش‌هایی از سخنان خود در این همایش هم گریزی به كم لطفی برخی منتقدان همیشگی و مخالفان حاضر و آماده توافق هسته‌ای یا به قول خودش هر اقدامی كه وی انجام دهد، می‌زند و از تخطئه‌ای كه در خصوص حاشیه‌های سفر روحانی به فرانسه پیش آمده می‌گوید.

وی با بیان اینكه دولت فرانسه بالاترین تشریفات را برای میزبانی از رییس‌جمهور كشورمان انجام داد، گفت: من واقعا خجالت می‌كشم كه برخی برای تخطئه می‌گویند كه رییس‌جمهور ما را وزیر امور خارجه فرانسه در یك حركت غیرعادی تحویل گرفت.

شما ببینید نخست وزیر هند و حتی آقای پوتین را در فرانسه چه كسی تحویل گرفت. مگر ما خودمان قبل از استقبال رسمی، رییس‌جمهورمان را برای استقبال می‌فرستیم؟ 

وی با سفر رسمی خواندن حضور روحانی در پاریس با لحنی گلایه‌آمیز می‌گوید: چرا بی‌جهت تلاش می‌كنید عزت مردم ما را به حقارت تبدیل كنید.

در حالی كه دنیا عزت ملت ایران را پذیرفته است هنوز عده‌ای در داخل با دمیدن در شیپور مخالفت با هر‌سازی كه دولت یازدهم بزند به دنبال به حداقل رساندن بهره‌برداری از شرایط جدید ایران در عرصه بین‌المللی هستند.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج