کتک زدن بازیکن لیگ برتری توسط سرمربی سرشناس

کتک زدن بازیکن لیگ برتری توسط سرمربی سرشناس

کتک زدن بازیکن لیگ برتری توسط سرمربی سرشناس

دو روز پیش در تمرین یکی از تیم های لیگ برتری اتفاقی افتاد که مسئولان تیم تلاش کردند تا رسانه ها از آن با خبر نشوند. اما از آنجا که منبع خبری در فوتبال زیاد است و کم اتفاق می افتد چنین خبرهایی مسکوت بماند، این ماجرا هم لو رفت.

خبرهای موثق حکایت از آن دارد که در تمرین دو روز قبل این تیم لیگ برتر، مربی معروف به دلیل غیبت بازیکنش در دو جلسه تمرینی با او درگیری لفظی پیدا کرد و به ناگهان مقابل همه بازیکنان سیلی محکمی به او زد. این مربی آنقدر عصبانی بود که حتی می خواست به بازیکن جوان تیمش لگد هم بزند اما با دخالت مسئولان و دیگر بازیکنان، بازیکن جوان از دست او نجات پیدا کرد. بازیکن جوان ادعا داشت که چند روز پیش از این اتفاق به خاطر مشکلاتی که داشته، از مربی مرخصی خواسته و او هم گفته نیازی نیست در تمرینات حاضر شود.

IMG10571699

 

روزی که این بازیکن جوان به تمرینات برگشت، به دلایلی با مربی حرفش شد که حاصل آن درگوشی محکمی بود که از مربی خورد. بازیکنان تیم می گویند این مربی معروف جدیدا به خاطر پاره ای از فشارها عصبانی است و حتی هفته گذشته پس از آنکه یکی از مهاجم های تیمش نتوانست یک موقعیت را گل کند، با الفاظی از خجالت او درآمد که باعث عصبانیت این بازیکن شد.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج