چگونگی رفتار با مادر شوهر ؟

چگونگی رفتار با مادر شوهر ؟

برای کنار امدن با مادر شوهرتان سازگاری بیشتری از خودتان نشان دهید

چگونگی رفتار با مادر شوهر ؟1

اگر بعضی رفتارهای آن ها برای شما از نظر خودتان غیر قابل تحمل است بدانید که به آن ها فرصت نمی دهید و تمایل دارید مادر شوهرتان بسیار عجولانه و سریع، شما را بپذیرد بنابراین بهتر است کمی به مادر شوهرتان فرصت دهید تا شما را بشناسند و به خوبی های شما پی ببرد. در پیامک تان گفته اید ۹ ماه از شروع زندگی مشترک تان گذشته است. نه ماه زمان اندکی است برای این که مادر شوهرتان کاملا بتواند شما را بپذیرد و با شما کنار بیاید. از طرفی سعی نکنید به خصوص در همین ابتدای زندگی آشکارا و کاملا بر خلاف میل آن ها رفتار کنید بلکه کمی با احتیاط عمل کنید، خصوصیات خانوادگی آن ها را بشناسید و تا جایی که می توانید نوع رفتارتان را با ویژگی های اخلاقی آن ها سازگار کنید.

چگونگی رفتار با مادر شوهر ؟

با شوهرتان مدام بحث نکنید

حساسیت بیش از اندازه شما به این قضیه، باعث خراب تر شدن روابط تان شده و باعث می شود مادر شوهرتان بیشتر از قبل خودش را به همسرتان نزدیک کند. پس لطفا حساسیت خود را به حداقل برسانید و کاملا عادی رفتار کنید. هر چه شما مستقیم و غیر مستقیم بیشتر با همسرتان سر موضوع مادر شوهر با هم تنش و بحث داشته باشید مادر شوهر شما بیشتر حساس می شود.

چگونگی رفتار با مادر شوهر ؟3

بهره بردن از فرمول احترام، صبر و محبت

یکی دیگر از مهارت هایی که شما می توانید از آن طریق، باعث بهبود زندگی مشترک تان شوید این است که تا جایی که می توانید به آن ها احترام بگذارید و هرگز نزد همسرتان بدی آن ها را نگویید. سعی کنید تا جایی که می توانید ویژگی های مثبت و خوب بودن خودتان را به مادر شوهرتان ثابت کنید و در این مسیر ثابت قدم باشید که این امر، نیازمند زمان و صبوری شماست. همچنین به مادر شوهرتان بیشتر محبت کنید تا با در کنار شما بودن، آرامش واقعی را تجربه کند چرا که در این صورت خواهید دید که چقدر رفتارش تغییر می کند، به عنوان نکته آخر، بپذیرید مادر شوهرتان عضوی از خانواده کنونی شماست و نمی توانید او را حذف کنید اما می توانید با تغییر نوع نگرش و رفتار خود، بازخوردهای مناسبی دریافت کنید و با آرامش بیشتری زندگی کنید.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج