موارد مشکوک در عروسک های کربلا

موارد مشکوک در عروسک های کربلا

 

زائران وسایل خریداری شده را با نیروهای انتظامی کنترل کنند

موارد مشکوک در عروسک های کربلا3

حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در گفتگویی اظهار داشت: در بررسی چند مورد از اسباب بازی های خریداری شده توسط زائران در عراق مواد خطرناکی کشف شد و برخی نیز خودشان به دلیل مشکوک شدن به وسایل خریداری شده این موضوع را به دستگاه های امنیتی اطلاع دادند.

وی یادآور شد: در مرز مهران چند مورد اسباب بازی که مواد خطرناک در آن جاسازی شده بود کشف شد. رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی از تمامی زائرانی که به داخل کشور آمده اند خواست چنانچه اسباب بازی و وسایلی که امکان جاسازی مواد خطرناک خریداری کرده اند قبل از استفاده آن را باواحدهای انتظامی، امنیتی کنترل کنند تا نسبت به آن وسیله اطمینان کامل را داشته باشند.

موارد مشکوک در عروسک های کربلا1

ذوالفقاری افزود: همچنین زائران که در راه هستند مراقب وسایل خریداری شده خود باشند و آنان که هنوز در عراق هشتند به هیچ عنوان این گونه وسایل را نخرند.  وی تصریح کرد که به تمامی دستگاه های امنیتی تاکید شده است که کنترل بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشند تا مشکلی بوجود نیاید.

موارد مشکوک در عروسک های کربلا

 

اطلاعیه درباره عروسک های مشکوک عراقی
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین با یادآوری احتمال وجود مواد خطرناک در عروسک‌ها واسباب بازی‌های تهیه شده در حاشیه مراسم اربعین، از زائرین و خانواده‌های آنها خواست که از رها سازی این موارد در معابر عمومی خودداری کنند.بابک دین پرست در حاشیه یازدهمین جلسه ستاد مرکزی اربعین حسینی که صبح امروز در محل وزارت کشور تشکیل شد، با اشاره به بررسی شرایط بازگشت زائرین در مرزهای سه گانه زمینی در جلسه امروز ستاد، از تأکید بر اتخاذ تمهیدات مناسب برای تسهیل بازگشت زائرین به مبادی خود با توجه به موج جدید سرما خبر داد.

وی با اشاره به هشدار شب گذشته ستاد مرکزی اربعین درخصوص احتمال وجود مواد خطرناک در اساب بازی‌های تهیه شده از سوی زائرین در عراق، از همه شرکت کنندگان در مراسم اربعین و خانواده‌های آنها خواست از هرگونه آزمایش و دستکاری این اسباب بازی‌ها با باطری یا برق و همچنین از رها سازی این موارد در معابر عمومی خودداری کنند و ضمن تماس با پلیس ۱۱۰ یا مراجعه به نزدیک ترین پاسگاه انتظامی یا کلانتری، نسبت به چک و کنترل این اسباب بازی‌ها اقدام نمایند.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج