ماجرای کارت قرمز ایمان صادقی ؟

ماجرای کارت قرمز ایمان صادقی ؟

دیدار دو تیم نفت تهران و استقلال تهران از سری رقابت های جام حذفی برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم مقابل رخ داد. این تیم به ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم نفت تهران نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

ماجرای کارت قرمز ایمان صادقی ؟

* جریمه نقدی برای تیم ملوان بندر انزلی

دیدار تیم‌های ملوان بندر انزلی و تراکتورسازی تبریز در هفته سیزدهم برگزار شد و تیم ملوان بندر انزلی به دلیل تخلف تماشاگرانش مبنی بر فحاشی به تیم مقابل، به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* جریمه نقدی برای نفت و پرسپولیس تهران

index

مسابقه تیم‌های نفت تهران و پرسپولیس روز نهم آذرماه برگزار شد و تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران هر کدام به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری، به پرداخت مبلغ ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

* ابطال کارت قرمز بازیکن پرسپولیس

پس از درخواست باشگاه پرسپولیس مبنی بر رسیدگی به کارت قرمز ایمان صادقی دروازه‌بان تیم پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب آهن از سری رقابت های جام حذفی به دلیل اشتباهات داوری، کمیته انضباطی پس از بررسی و ارسال پرونده به کمیته داوران و بحث و تبادل نظر اعلام کرد که کارت قرمز از سوی داور به بازیکن تیم پرسپولیس اشتباه بوده و به استناد بند ۳ ماده ۳۱ آیین نامه انضباطی از کارت قرمز ایمان صادقی رفع اثر و آن را باطل اعلام می کند.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج