عکس مجتبی محرمی و مادرش

مجموعه :اخبار ورزشی

عکس مجتبی محرمی و مادرش

مجتبی محرمی در دربی سال ۶۹ عملی مشابه محمد نصرتی و شیث را انجام داده بود.
عصرایران ورزشی- مجتبی محرمی در دربی سال ۶۹ حرکتی مشابه محمد نصرتی و شیث را در انجام داده بود.

در سال ۱۳۶۹ و در جریان بازی استقلال و پرسپولیس فرشاد پیوس موفق شد دروازه احمدرضا عابدزاده که آن زمان در استقلال بازی می کرد را باز کند. پس از به ثمر رسیدن این گل فرشاد پیوس به شادی پرداخت. مجتبی محرمی می خواست به وی بپیوندد، اما در میانه راه پشیمان شد و به سوی دروازه استقلال برگشت و رفتاری مشابه رفتار محمد نصرتی و شیث را در قبال احمدرضا عابدزاده انجام داد. هنگامی که عابدزاده رفت تا توپ را از دروازه خارج کند محرمی آن عمل غیر اخلاقی را بر روی وی انجام داد. عملی که علی رغم شباهتش با اتفاق بازی پرسپولیس و داماش زیاد در رسانه ها به آن پرداخته نشد و خیلی زود به تاریخ پیوست.

عکس زیر همان صحنه ذکر شده را نشان می دهد. مجتبی محرمی پشت سر فرشاد پیوس در حال برگشتن به سوی عابدزاده است که درون دروازه و پشت به تصویر ایستاده است.

این عکس نشان می دهد که این اتفاق در فوتبال ایران بی سابقه نیست و مشابه اش را نیز داشته ایم ولی از آنجا که مسوولان با چنین مواردی برخورد قاطع نداشته اند ، متاسفانه بی اخلاقی ها در فوتبال ایران ریشه دوانده است.

 

مجتبی محرمی عکسی از مادرش در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد.

شماره ۸ دهه ۷۰ پرسپولیس در صفحه اجتماعی خود تصویر زیر را منتشر کرد و نوشت: «اینم ننه منه. مامان مهین. پیر کنیز بانو فاطمه زهرا. شفاى همه مریضا و مامان مهین دعا کنیم. یا حق.»

مجتبی محرمی و مادرش

عکس مجتبی محرمی و مادرش

مجتبی محرمی و مادرش

عکس مجتبی محرمی و مادرش1

در این عکس مجتبی محرمی را در حالی مشاهده می کنیم که در منزل مسکونی اش در کنار مادرش نشسته. عکس جوانی های او نیز در دست مادرش می باشد.

عکس مجتبی محرمی و مادرش

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج