عکس كف گرگی تاریخی علی كریمی

عکس كف گرگی تاریخی علی كریمی

كریمی در یك صحنه یك كف گرگی حواله صورت نكونام كرد تا این صحنه به یادگار در تاریخ بماند.

عکس كف گرگی تاریخی علی كریمی

 

تقابل قلعه نویی و مظلومی هم یكی از جذابیت های دیدار امروز است، این تقابل ها اما همیشه در این بازی جذاب بوده است، ۱۷ آبان ۱۳۹۲ وقتی تراكتورسازی مقابل استقلال قرار گرفت تقابل دو كاپیتان تیم ملی جذاب ترین نكته بازی بود. ماجرا اما به یك تقابل ساده ختم نشد، كریمی در یك صحنه یك كف گرگی حواله صورت نكونام كرد تا این صحنه به یادگار در تاریخ بماند. جادوگر بعد از بازی گفت: نکونام بهتر است به جای حرف زدن، در زمین کار خود را انجام دهد.

عکس كف گرگی تاریخی علی كریمی1

كریمی حدود یك ماه بعد كنایه دیگری به كاپیتان وقت تیم ملی زد؛ «من نیز همانند بقیه بازیکنان هستم و تفاوتی با سایر بازیکنان ندارم ولی هر کاری نمی‌کنم که به جام جهانی بروم. حضور من در جام جهانی بستگی به درخشش، خوب بازی کردن و مثمرثمر بودنم برای تیمم در زمین فوتبال دارد.»

خیلی ها می گفتند ماجرا مربوط به مصاحبه عجیب نكونام در مرداد ۸۸ بود. تیم ملی مقابل عربستان شكست خورده بود و نكونام در گفتگو با یك مجله از آن بازی گفت: «صدای تماشاگران كه داشتند بازیكنان و علی دایی را هو می‌كردند را كه شنیدم اصلا باور نمی‌كردم كه در آزادی بازی می‌كنیم. ساعت اسكوربورد ورزشگاه را نگاه كردم. دقیقه ۳۶ بود. باورم نمی‌شد. دقیقه ۳۶ نیمه اول زیر فشار تماشاگران خودی بودیم. ما را به خاطر نبودن علی كریمی هو می‌كردند. خب چه اتفاقی افتاد؟ ما باختیم.»

 

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج