ستاره سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین دست به افشاگری زد

مجموعه :اخبار ورزشی

ستاره سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین دست به افشاگری زد

در این چند سالی که لیونل مسی(Lionel Messi) برای بارسلونا(Barcelona) بازی کرده همواره خبرهایی درباره جدایی او از این تیم اسپانیایی به گوش رسیده است. با این حال او تا الان در این تیم مانده است. خوان سباستین ورون(Juan Sebastián Verón) ستاره سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین در گفت‌وگویی که با ‘توتو اسپورت ایتالیا’ داشت فاش کرد که مسی به او گفته دوست دارد بازی با پیراهن اینتر را تجربه کند.

مسی

 

او گفت: چند سال پیش در اردوی تیم ملی آرژانتین مسی پیش من آمد و گفت که از اینتر(Inter Milan) پیشنهاد دارد و احتمال حضورش در این تیم وجود دارد. ورون درباره این سوال که آیا امکان پیوستن مسی به اینتر وجود دارد، گفت: الان فکر نمی‌کنم که مسی علاقه‌ای برای پیوستن به اینتر داشته باشد. او حقوق بسیار بالایی را دریافت می‌کند و بعید می‌دانم که در اینتر چنین حقوقی به او پرداخت کنند. البته این را هم باید گفت که مسی در بارسلونا شرایط بسیار خوبی دارد و به روزهای اوجش برگشته و به همین خاطر احتمال جدایی او بسیار کم است.

مسی1

 

هر چند این بازیکن آرژانتینی اعلام کرده که در شرایط کنونی امکان پیوستن مسی به اینتر وجود ندارد، اما اریک توهیر(Erick Thohir) رئیس این باشگاه ایتالیایی اعلام کرد که می تواند مسی را جذب کند و بعد از پایان قرارداد او مذاکراتش را با این بازیکن شروع می کند.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج