زمان باز گشت خندوانه به تلویزیون ؟

زمان باز گشت خندوانه به تلویزیون ؟

فصل پیشین برنامه خندوانه قبل از ماه محرم به پایان رسید و براساس توضیحات جواد فرحانی، تهیه کننده این برنامه، گروه تولید هرگز کارش را تعطیل نکرد تا امروز که مقدمات ساخت دکور جدید آغاز و طراحی فضای کلی برنامه انجام شده است.

زمان باز گشت خندوانه به تلویزیون ؟7

فرحانی درباره تولید سری جدید گفت: ساخت دکور را در روزهای پایانی این هفته آغاز می کنیم. در طراحی دکور جدید از همان نمادها و رنگ های قبلی بهره گرفته شده، اما شکل و اندازه دکور کاملا متفاوت است، تلاش می کنیم فضایی مناسب تر  زیباتر و بزرگ تر ایجاد کنیم تا بتوانیم پذیرای جمع بیشتری از شرکت کنندگان در این برنامه باشیم.

از نگاه این تهیه کننده، تغییر دکور و ایجاد فضای تازه در این برنامه باعث می شود آنچه برای مخاطب تکراری شده، تغییر کند و تنوع و تازگی در برنامه ایجاد شود. فرحانی این تازگی را احترام به مخاطبان توصیف کرد و گفت: برای همه مدیران سازمان و گروه خندوانه مهم است که با وجود همه مشکلات و دشواری ها بتوانیم  برنامه ای در خور مخاطبان به نمایش بگذاریم.

وی علاقه مندان برنامه «خندوانه» را به صبوری دعوت کرد و گفت: همه ما سخت تلاش می کنیم تا هرچه زودتر مقدمات ساخت فصل جدید فراهم شود و در خدمتتان باشیم.

 

زمان باز گشت خندوانه به تلویزیون ؟

 خندوانه ای به وسعت ایران 

گرچه در فصل های پیشین برنامه خندوانه سفرنامه ها و گزارش هایی از شهرهای مختلف کشور به نمایش درآمده، اما فرحانی از تصویربرداری مفصل در خارج از تهران خبر داد و گفت: برای تولید برنامه در خارج از تهران برنامه هایی داریم که به محض قطعی شدن به اطلاع بینندگان می رسانیم، اما آنچه در حال حاضر برای ما کاملا روشن است، توجه به همه مردم و مشارکت افراد از سراسر کشور در این برنامه است.

این بار خندوانه بیشتر و متفاوت تر از گذشته مردم ایران را مدنظر قرار می دهد و شاید بتوانیم مهمانانی از شهرستان ها در استودیوی برنامه داشته باشیم.

از دیگر برنامه هایی که تولیدکنندگان خندوانه برای این فصل در نظر گرفته اند، می توان به اقداماتی در زمینه حفظ محیط زیست اشاره کرد که فعلا فرحانی در این باره  سکوت می کند و ترجیح می دهد تا زمان مناسب درباره جزئیات این برنامه چیزی نگوید.

باز هم جناب خان و البته دیگران 

گزارش های رسیده حاکی است در فصل سوم خندوانه، جناب خان همچنان حضور خواهد داشت و یکی از مهره های اصلی برنامه خواهد بود، اما فرحانی امیدوار است در فصل جدید فرصتی فراهم شود تا عروسک های دیگری برای حضور در برنامه طراحی شود.

این تهیه کننده درباره هویت این عروسک ها گفت: هنوز در حال طراحی و بررسی هستیم، اما می توانم در یک کلمه بگویم که قرار است «خندوانه» وسعت پیدا کند و کامل تر و بهتر از گذشته به مخاطبان ارائه شود.

 بازگشت جوان با خندوانه 

به گفته رامبد جوان، دو سال از عمر خندوانه می گذرد، دو فصل از این برنامه که چیزی نزدیک به ۳۰۰ قسمت است تولید شده و قرار است همه چیز در فصل جدید، تازه شود.

مجری برنامه خندوانه درباره همزمانی تولید این برنامه با ساخت فیلم سینمایی «نگار» توضیح داد: طبیعی است که من به تنهایی خندوانه را نمی سازم و قرار نیست همه کارها را به تنهایی انجام بدهم. گروه های تولید از جمله گروه های ایده پردازی، طراحی، موسیقی، دکور و نورپردازی از مدت ها پیش مشغول کار هستند و در جلساتی، آخرین اقدامات صورت گرفته را بیان می کنند و با یکدیگر هماهنگ می شویم.

رامبد جوان نیز از توسعه این برنامه خبر می دهد و این که قرار است فصل جدید، طراوت و تازگی را برای خندوانه همراه داشته باشد.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج