حریفان تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا کیست ؟

حریفان تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا کیست ؟

تیم‌های ایرانی حریفان خود را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شناختند.

 

حریفان تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا کیست ؟

مراسم قرعه کشی فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در هتل هیلتون مالزی برگزار شد و تیم‌های راه یافته به مرحله گروهی این رقابت‌ها، حریفان خود را شناختند. ۳۲ تیم حاضر در مرحله گروهی این رقابت‌ها در هشت گروه چهار تیمی به رقابت خواهند پرداخت.

میزان پاداش AFC به تیم‌ها در این دوره نسبت به قبل پیشرفت چشمگیری داشته است که انگیزه تیم‌ها را برای موفقیت بیشتر کرده است. در حالی که سال گذشته جایزه قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا ۱٫۵ بود، کمیته مسابقات برای امسال جایزه‌ای بالغ بر سه میلیون دلار برای تیم قهرمان لیگ قهرمانان در نظر گرفته است که رقمی خیره کننده است. در کل، رقابت‌های امسال لیگ قهرمانان چیزی حدود هفت میلیون دلار پاداش دارد که به نسبت سال گذشته سه میلیون دلار افزایش داشته است.

بر اساس قرعه کشی صورت گرفته و همچون دوره‌های قبل، تیم‌های غرب آسیا با هم و تیم‌های شرق آسیا هم با هم پیکار خواهند کرد. همچنین نفت ایران در صورت برتری برابر الجیش(El Jaish) به عنوان سهمیه چهارم فوتبال ایران جواز حضور در مرحله گروهی را به‌دست خواهد آورد.

حریفان تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا کیست ؟1

قرعه کشی لیگ قهرمانان در منطقه غرب به شرح زیر است:

۱- سپاهان ایران، النصر امارات(Al-Nasr Dubai)، لوکوموتیو ازبکستان(Lokomotiv futbol klubi)، برنده الاتحاد عربستان(Ittihad) و الوحده اردن(Al-Wahda)

۲- النصر عربستان(Al-Nassr)، ذوب آهن ایران، لخویا قطر(Lekhwiya)، برنده دیدار بنیادکار ازبکستان(Bunyodkor) و الشباب امارات(Al Shabab)

۳- تراکتورسازی، الهلال عربستان(Al-Hilal)، پاختاکور ازبکستان(Pakhtakor Tashkent)، برنده دیدار السد قطر(Al Sadd) و الجزیره امارات(Al Jazira)

۴- العین امارات(Al Ain)، نسف قارشی ازبکستان(Nasaf)، الاهلی عربستان(Al Ahli)، برنده دیدار نفت ایران و الجیش قطر

رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان آسیا از ۴ و ۵ اسفند ماه آغاز خواهد شد.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج