ترفند های بسیار جالب برای خنک کردن لب تاپ تان

ترفند های بسیار جالب برای خنک کردن لب تاپ تان

چگونه:

ترفند های بسیار جالب برای خنک کردن لب تاپ تان

۱٫گرمای ایجاد شده می تواند وقتی اتفاق بیفتد که لپ تاپ روی میز قرار گرفته باشد.

در این مطلب چندین روش مختلف برای اجتناب از گیر افتادن گرما وجود دارد. یکی قرار گرفتن لپ تاپ بصورتی که فضایی بین زیر لپ تاپ و سطحی که از آن استفاده می کنید وجود داشته باشد. این موضوع اساسا فضایی را ایجاد میکند تا حرارت پراکنده شود. این روش قرار گیری معمولا نوعی مدل تخت است، سطح صاف و نازک با پایه های کوتاه که شما می توانید آن را روی پاهای خود یا روی میز بگذارید بطوریکه ۳ تا ۵ سانت فضا در زیر لپ تاپ باشد تا گرما به راحتی فرار کند و راه جریان هوا از طریق دریچه ها کاملا باز باشد.

گاهی اوقات، سطح زیرین از یک ماده خاص مانند آلومینیوم ساخته شده که میتواند گرما را فرو ببرد. این وسیله می تواند به طور فعال گرما را از لپ تاپ بیرون بکشد و به خنک کننده کمک کند.

ترفند های بسیار جالب برای خنک کردن لب تاپ تان1

۲٫راه دیگر استفاده از پد لپ تاپ یا پد معمولی است. در این روش، مثل فرو بردن گرما توسط آلومینیوم شما وسیله تان را روی یکی سطحی که حرارت را به طور فعال مدیریت کند قرار می دهید. یعنی اینکه یک پد عایق است که گرمایی که از لپ تاپ بیرون می آید را گیر می اندازد تا از پای شما محافظت کند. همینطور میتواند به معنی پد ضخیم با فن هایی باشد که بطور فعال گرما را بیرون کشیده و پراکنده میکند.

 

۳٫زمانی که شما یکی از این وسایل خنک کننده را از هر فروشگاه الکترونیکی یا از ده ها خرده فروش آنلاین می خرید، شما ممکن است چیزهایی را همین الان در خانه داشته باشید که می توانید استفاده کنید. یک قسمت تکه تکه شده از میزهای قدیمی می تواند به عنوان محل قرارگیری لپ تاپ استفاده شود، حتی یک قفسه دندانه دار پخت نان (که شما برای خنک کردن کلوچه استفاده میکنید).

یکی موضوع که باید بخاطر داشته باشید این است که ویژگی های حرارت لپ تاپ شما همیشه میتواند بسته به سن، محیط و استفاده قدرتی از آن عوض شود؛ بنابراین حتی اگر شما یک خنک کننده عالی نصب کنید باز هم ممکن است بخواهید نرم افزارهای مانیتور کننده گرما را نصب کنید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد که از نوسانات دمای لپ تاپ خود آگاه باشید و یاد بگیرید که چگونه موقعیت های مختلف می تواند گرما را افزایش دهد.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج