اظهار نظر بازیکنان استقلال پیش از سفر به جمکران

اظهار نظر بازیکنان استقلال پیش از سفر به جمکران

روز جمعه در حالی تمرین استقلالی ها انجام شد که حضور بهرام افشارزاده و برگزاری جشن سال نو میلادی از اتفاقات مهم آن بود. در تمرین امروز آبی‌پوشان جشن کوچکی به مناسبت سال نو میلادی و تولد حضرت مسیح برای دو بازیکن خارجی استقلال تدارک دیده شده بود.

اظهار نظر بازیکنان استقلال پیش از سفر به جمکران

اظهار نظر بازیکنان استقلال پیش از سفر به جمکران

عمران زاده، مجیدی و قربانعلی پور درباره ماجرای نذر بازیکنان استقلال پیش از دیدار با تراکتورسازی صحبت کردند. کاروان آبی پوشان روز جمعه برای زیارت مسجد مقدس جمکران راهی شهر مقدس قم شد. حنیف عمران زاده در این باره گفت: همه بازیکنان پیش از دیدار با تراکتورسازی تصمیم گرفتیم تا در صورت صعود به فینال برای زیارت به این مکان سفر کنیم و قسمت شد تا روز جمعه این نذر را ادا کنیم.

در ادامه میثم مجیدی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده است، درباره ماجرای شکل گیری این نذر اعلام کرد: در جلسه فنی پیش از بازی با تراکتورسازی تصمیم گرفتیم تا در صورت برد به این زیارت برویم و بسیار خوشحال هستم که با توجه به پیروزی دلچسبی که به دست آوردیم این اتفاق رخ داد. در این سفر ما یک خواسته دیگر نیز داریم و آن هم سلامتی منصور خان پورحیدری است. امیدوارم ایشان هر چه زودتر به کنار تیم خود بازگردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای دیدار با سیاه جامگان مشکل مصدومیت خواهد داشت، بیان کرد: چند جلسه فیزیوتراپی انجام دادم و مشکلی بابت مصدومیت ندارم و در صورت صلاحدید کادرفنی در دو بازی پیش روی در خدمت استقلال خواهم بود.

علی اصغر قربانعلی پور نیز پیش از شروع سفر آبی پوشان گفت: این سفر و نذر یک تصمیم تیمی بود و قسمت ما شد که در روز جمعه که متلعق به صاحب الزمان است، نذر خود را ادا کنیم. همه ما در این سفر برای سلامتی پورحیدری بزرگ نیز دعا خواهیم کرد و امیدوارم هر چه زودتر دوران دوری ایشان از استقلال تمام شود. مجموعه استقلال چشم انتظار ایشان است و جای او در بیمارستان نیست.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج