آیا دوران بارداری رابطه جنسی فایده دارد یا خیر ؟

مجموعه :مسائل جنسی

آیا دوران بارداری  رابطه جنسی فایده دارد یا خیر ؟

دلیل اول رابطه جنسی در دوران بارداری : ارگاسم تان بسیار لذت بخش خواهد بود

 

آیا دوران بارداری  رابطه جنسی فایده دارد یا خیر ؟

بسیاری از زنان دوست دارند که باز هم ارگاسم را در زمان بارداری شان تجربه کنند. برخی از زنان، برای اولین بار ارگاسم چندگانه را در دوران بارداری خود تجربه می کنند. زیرا در این دوران، خون رسانی به دستگاه تناسلی و رحم در آخرین حد خودش است و در نتیجه قدرت تحریک  پذیری بسیار بالا است.

دلیل دوم رابطه جنسی در دوران بارداری : افزایش غریزه جنسی در این دوران

مطالعات نشان می دهند که ۴۰ درصد از زنان، در دوران بارداری شان نسبت به زمان های دیگر علاقه بیشتری به برقراریرابطه داشته اند. علت این تمایل، افزایش ترشح هورمون های استروژن و پروژسترون است. پستان ها در این دوران بزرگ تر و تحریک پذیرتر می شوند و به علاوه دیگر نیازی نیست نگران راه های پیشگیری از بارداری باشید.

آیا دوران بارداری  رابطه جنسی فایده دارد یا خیر ؟1

دلیل سوم رابطه جنسی در دوران بارداری : باعث کاهش استرس می شود

ارگاسم باعث افزایش آدرنالین در خون و در نتیجه کاهش استرس می شود. تحقیقات نشان می دهند که ارگاسم باعث کاهش فشار خون و حتی کاهش خطر سکته قلبی می شود. بنابراین، رابطه زناشویی به افزایش خواب شما نیز کمک می کند.

دلیل چهارم رابطه جنسی در دوران بارداری : به زنده نگه داشتن رابطه زناشویی کمک می کند

همانطور که می دانید، رابطه زناشویی موفق، نقش اثرگذاری در زندگی هر زوجی بازی می کند. با برقراری رابطه در دوران بارداری، نه تنها به حفظ این رابطه کمک می کنید، بلکه به خاطر ترشح هورمونی به نام اکسی توسین در خون، احساس نزدیکی بیشتری به همسرتان می کنید.

پاسخی بگذارید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

بیوگرافی هنرمندان

مسائل قبل از ازدواج